Решите пожалуста!!!Детально,с обьяснением!!!Очень надо!!Пж!Очень прошу!!! Дано квадрат зі стороною 6 см.Точка S віддалена від кожної вершини квадрата на 7 см .Знайдіть відстань від середини відрізка SA до середини сторони CD к...

Решите пожалуста!!!Детально,с обьяснением!!!Очень надо!!Пж!Очень прошу!!! Дано квадрат зі стороною 6 см.Точка S віддалена від кожної вершини квадрата на 7 см .Знайдіть відстань від середини відрізка SA до середини сторони CD квадрата
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дано: SАВСD - пирамиды. ABCD - квадрат, АВ= 6 см. SA=SB=SC=SD=7 см. DK=KC= 3см, AP=PS=3,5 см найти: PK решение. ΔADK: по теореме Пифагора АК²=AD²+DK², AK²=6²+3², AK²=45. AK=√45см. ΔSКС: по теореме Пифагора SК²=SС²-СК², SС²=7²-3². SС=√40 см. ΔАSК: по теореме косинусов АК²=АS²+SК²-2*АS*SК*cos