Решите, пожалуйста, задачу. Слюсар планув за деякий час виготовити 160 деталей. Проте він виконав це завдання на 3 дні раныше строку, оскільки виготовляв щодня на 12 деталей більше, ніж планував. Скільки деталей він виготовляв ...
Решите, пожалуйста, задачу.
Слюсар планув за деякий час виготовити 160 деталей. Проте він виконав це завдання на 3 дні раныше строку, оскільки виготовляв щодня на 12 деталей більше, ніж планував. Скільки деталей він виготовляв щодня?