Решите задачу 1.Маса ізюму становить 15%фруктової суміші.Яка маса фруктової суміші якщо в ній 90г ізюму? 2.Оптова ціна товару на складі становить 5000грн.Торгова надбавка в магазині становить 30% від оптової ціни.Скільки коштує...

Решите задачу 1.Маса ізюму становить 15%фруктової суміші.Яка маса фруктової суміші якщо в ній 90г ізюму? 2.Оптова ціна товару на складі становить 5000грн.Торгова надбавка в магазині становить 30% від оптової ціни.Скільки коштує товар в магазині
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 90/15x100=600 г   изюма 2) сам не могу решить!