Решите задания на фото до 10 часов вечера по Москве (с решением)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) перша дія в знаменнику. спільний знаменник а. відповідь а в квадраті мінус 1: на а. 2) друга дія чисельник першого дробу ділимо або множимо на першу дію (лише чисельник та знаменник міняємо місцями) буде а:(а-1). 3)  винести мінус зі знаменника другого дробу і все перенести на спільну риску дробу і буде а-1 поділити на а-1 і буде 1. відповідь:  1.