Реве та стогне Дніпр широкий, Сердитий вітер завива, Додолу верби гне високі, Горами хвилю підійма. І блідий місяць на ту пору, Із хмари деде виглядав, Неначе човен в синім морі, То виринав, то потопав. випиши з вірша сполученн...

Реве та стогне Дніпр широкий, Сердитий вітер завива, Додолу верби гне високі, Горами хвилю підійма. І блідий місяць на ту пору, Із хмари деде виглядав, Неначе човен в синім морі, То виринав, то потопав. випиши з вірша сполучення імеників з прикметниками.скорочено познач рід.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дніпр широкий(Ч.р.) сердитий вітер(Ч.р.) верби високі(множ.) блідний місяць(Ч.р.) синім морі(С.р.)