Рідна мова 8 клас 2011рікПентилюк Гайдаєнко Ляшкевич Омельчуквправа 41помогите решить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Рідна мова 8 клас 2011рік Пентилюк Гайдаєнко Ляшкевич Омельчук вправа 41 помогите решить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(х) - єто главное слово!  (х)Малює картину (дієслівне, керування) Червоний диван(х) (іменникове,узгодження) (х) Він у майстерні (займенникове, керування) (х) Читає розмовляючи (дієслівне, прилягання) Рано вранці (х) (прислівникове, прилягання) (х) Декілька з відомих відвідувачів (займенникове, складне, керування) (х) Говорити в кімнаті ( дієслівне, керування)