«різниця двох цілих додатних чисел дорівнює 44. Якщо кожне число збільшити на 5, то одне число стане в 5 разів більше ніж інше. Чому дорівнює менше з цих чисел».

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] \left \{ {{x-y=44} \atop {x+5=5(y+5)}} \right. [/latex] [latex] \left \{ {{x=44+y} \atop {44+y+5=5y+25}} \right. [/latex] [latex] \left \{ {{4y=24} \atop {x=44+y}} \right. [/latex] [latex] \left \{ {{y=6} \atop {x=50}} \right. [/latex]