Roger likes sports.This is what he says.Read it and then say what sports you are good at. I LIKE PLAYING FOOTBALL AND TENNIS. I DON,T LIKE BASKETBALL AND VOLEYBALL. I,M GOOD AT FOOTBALL, BUT I,M NOT VERY GOOD AT TEN...
Roger likes sports.This is what he says.Read it and then say what sports you are good at.
I LIKE PLAYING FOOTBALL AND TENNIS. I DON,T LIKE BASKETBALL AND VOLEYBALL. I,M GOOD AT FOOTBALL, BUT I,M NOT VERY GOOD AT TENNIS.I LIKE TO PLAY COMPUTER GAMES VERY MUCH.
Роджер любит спорт.This является то, что он says.Read его, а затем сказать, что спортивные вы хорошо. Я люблю играть в футбол и теннис. Я ДОН, Т, как баскетбол и волейбол. Я, М хорошо в футбол, но я, M не очень хорошо TENNIS.I нравится играть в компьютерные игры очень много.