Ромчик написав на дошці всі числа, що мають такі властивості: перша цифра кожного ?

Ромчик написав на дошці всі числа, що мають такі властивості: перша цифра кожного ??исла дарівнює 1 ; кожна наступна цифра менша від однієї з попередніх цифр числа; сума цифр числа = 5 Скільки чисел записав Ромчик?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Враховуючи те, що сума цифр дорівнює п'яти та  перша цифра кожного числа дорівнює 1 , а подальша цифра більше або дорівнює одиниці: 11111 (1 + 1 + 1 + 1 + 1 = 5) 1112 (1 + 1 + 1 + 2 = 5) 122 (1 + 2 + 2 = 5) 113 (1 + 1 + 3 = 5) 14 (1 + 4 = 5) Всього 5 чисел.