Росстов предложение так чтобы получился разговор между покупателем с тимом и продавцом shop

Гость
t^hello  S^HELLO TIM S CAN I HELP YOU? T  I WOULD LIKE TO TRU A T-SHIRT AND JEANS. S WHAT COLOUR T BLUE PLEASE S ANY PROBLEM TIM? T ID LIKE A SMALLER SIZE  T DOES IT SUIT ME? S IT LOOKS GOOD/ T HOM MUCH ARE THE JEANS S 20 POUNDS T NOTHING IM ALL RIGHT  S WHAT IS IT TIM  T HERE YOU ARE S tHANK YOU t GOODBLUE
Гость
tim- Hello. shop- Hllo, tim. what do you want today? tim-I want a bag of potatoes,please. shop-Here you are. Anything else? tim-I also want a pack of eggs and some sausages, please. shop-Sorry, we haven't got any  sausages but we have got eggs. Here you are.A pack of eggs tim-i want a jar of cucumbers and a carton of orange juice.