Розберить фонетичный разбор слов пісня и третього

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
піс-ня – [п’іс’н’а].  2 склади, 5б.,5зв. [п’] —приголосний,пом’якшений,шумний,глухий [і] — голосний, наголошений [с'] —приголосний,м’який,шумний,глухий [н'] —приголосний,м’який,сонорний, носовий я-[а]— голосний, наголошений.   треть-ого – [трет’ого].  2 склади, 8б.,7зв. [т] —приголосний,шумний,глухий [р] —приголосний,сонорний, дрижачий [е] — голосний, наголошений [т’] —приголосний,пом’якшений,шумний,глухий [о] — голосний, ненаголошений [г] —приголосний,шумний, дзвінкий [о] — голосний, ненаголошений
Гость
    Піс-ня – [п’іс’н’а].  2 склади, 5б.,5зв. [п’] —приголосний,пом’якшений,шумний,глухий [і] — голосний, наголошений [с'] —приголосний,м’який,шумний,глухий [н'] —приголосний,м’який,сонорний, носовий я-[а]— голосний, наголошений. Треть-ого – [трет’ого].  2 склади, 8б.,7зв. [т] —приголосний,шумний,глухий [р] —приголосний,сонорний, дрижачий [е] — голосний, наголошений [т’] —приголосний,пом’якшений,шумний,глухий [о] — голосний, ненаголошений [г] —приголосний,шумний, дзвінкий [о] — голосний, ненаголошений