Розбір за будовою слів босоніж, по-людськи.  Записати числівники словами: 1) зустріч з 75 учасниками; 2)на 563 гектарах; 3) з 145 учнями; 4) у 16 дітей; 5) з 4 хлопцями.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1....семидесяти пятьма.... 2...п ятсот шістдесяти трьох.... 3...сто сорока п яти.... 4...шістнадцяти.... 5...чотирма.... босо це дві твірні основи ніж     -----
Гость
suck me dick please чтобы была красивая блондинка и с пятым размером груди