.Розділові знаки правильно вжито в реченніА Так, тримаючи, руку в руці якийсь час і помовчали вони (С. Скляренко).Б Сашко, нічого не відповівши, повернувся й почав збирати квіти(О. Гончар).В Леся, лежачи під ковдрою чула як у с...

.Розділові знаки правильно вжито в реченніА Так, тримаючи, руку в руці якийсь час і помовчали вони (С. Скляренко).Б Сашко, нічого не відповівши, повернувся й почав збирати квіти(О. Гончар).В Леся, лежачи під ковдрою чула як у садку сонно зітхав між гіллям вітер (М. Олійник).      Г Мати Марія сидячи, біля дочки чує як у Галі пашать щоки(Є. Гуцало).Д Тут ліс кінчився, і на роздоріжжі стирчала, похилившись низько на бік стара корч­ма (М. Грушевський ).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варіант Б. Там дієприслівниковий зворот.