Розділовий знак при збігові сполучників НЕ потрібний у реченні. А) мати все не знала колишніх злиднів, бо_хоч від страшного сина вона ще й не мала допомоги, зате Андрій тепер приносив їй заробіток Б) джерельце струмувало все ду...

Розділовий знак при збігові сполучників НЕ потрібний у реченні. А) мати все не знала колишніх злиднів, бо_хоч від страшного сина вона ще й не мала допомоги, зате Андрій тепер приносив їй заробіток Б) джерельце струмувало все дужче і дужче, і_хоч літо видалося спекотним, трава на леваді зелено буяла. В) І весна йому теж здається дівчиною, але_коли веселка живе на хмарі, то весна ходить по землі. Г) Мені, мабуть, не докучить нагадувати, що_хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Д) Кашляв він так довго й гучно, що_ скільки ми не старалися, ніхто не міг його як слід передражнити.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ні тут він не потрібен