Розібрати по частинах мови : по діброві вітер виє гуляє по полю край дороги гне тополю до самого долу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По (прийменник)    діброві (іменник) вітер (іменник) виє (дієслово), гуляє (дієслово) по (прийменник)полю (іменник), край (прийменник) дороги (іменник)  ген (дієслово) тополю (іменник) до (прийменник) самого (займенник) долу (іменник)