Розібрати речення укр мова 9 клас Нехай серце не знають супокою хай обганяють мрії часу біг і наша юність буде хай такою що їй ніхто не заздрити не міг.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення складне, поширене, розповідне, неокличне, спонукальне, з сурядністю і підрядністю, сполучники "хай", "і". Граматичні основи: серце не знають, обганяють мрії, юність буде, ніхно не заздрити не міг. Речення складається з трьох простих речень, з'єднаних змістом, сполучниками та інтонацією.