Розібрати слова за будовою: абрикосовий безжалісний активний лисиця чистота розс

Розібрати слова за будовою: абрикосовий безжалісний активний лисиця чистота розсада безлад політ бідня захисний нещастя
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Абрикос-корінь ов-суфікс ий-закінчення без-префікс жаліс-корінь н-суфікс ий-закінчення актив-корінь н-суфікс ий-закінчення лис-корінь я-закінчення роз-префікс сад-корінь а-закінчення без-префікс лад-корінь