Розібрати словами за службовими частинами мови : м'якенький, піднісся, святковий, зносити, під'язичний, донька, оббитий, прибережний, щорічний, зріс, бездумна, загуркотів, батьків, сільский, зачесаний, безмежний, солодкий, обій...
Розібрати словами за службовими частинами мови : м'якенький, піднісся, святковий, зносити, під'язичний, донька, оббитий, прибережний, щорічний, зріс, бездумна, загуркотів, батьків, сільский, зачесаний, безмежний, солодкий, обійшов, прибіг, об'їхав, гірський, білизна, розвеселитися, вільний.