Розібрати за всіма членами речення ( другорядні і головні): Я радий, що в тобі луна Франків вогонь і дух Тарасів, Що мужність чисту, як весна, Знайшла ти в Лесиній окрасі… Що від Довженка твій порив, А від Сосюри мрійність юн...

Розібрати за всіма членами речення ( другорядні і головні): Я радий, що в тобі луна Франків вогонь і дух Тарасів, Що мужність чисту, як весна, Знайшла ти в Лесиній окрасі… Що від Довженка твій порив, А від Сосюри мрійність юна; Що розум Рильського бринить В тобі, немов мотив світання; Що до прийдешніх ти століть Несеш всі наші поривання.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь дивіться в додатку.