Розкажи як вплівае на тебемузика,яку ти слухаєш.Склади розповідь про це і запиши її.Пидкресли в тексті дієслова теперешнього часу візнач їхню особу і число.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я люблю музику і все що з нею повязане,але мені не подобається спокійна музика.Мені від неї хочется спати.Інколи музика мене заспокоює, і розслабляє.З часом мені може надоїдати одна й та сама музика,чи текст пісні.Я люблю українські пісні,патріотичні.Атже я українець і пишаюся цим.Українські пісні дуже витончені та мають одну тему*Україна рідний край*