Розкажіть про поділ слів на загальновживальні та стилістично забарвлені.наведіть приклади.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Більшість слів вживається в українській мові необмежено усіма людьми і є зрозумілими для всіх - загальновживана лексика. До неї відносимо такі поняття: Речі побуту, повсякденного життя. Процеси трудової, спільної діяльності людей. Явища природи, почуття, дії. Морально - етичні поняття. Є слова, які використовуються тільки певною групою осіб - це лексика обмеженого типу. До неї належать групи слів: Терміни (вживаються людьми певної професії) :молекула, параграф. Діалектизми (вживаються жителями певної місцевості): легінь, газдиня. Жаргонізми ( вживаються представниками певних соціальних груп): лахва, шпора. Вульгаризми вживаються представниками кримінального класу: жиган, хаза, салага. У мові є слова стилістично та емоційно нейтральні(книга, сонце, дівчина) та стилістично й емоційно забарвлені (книжечка, сонечко, дівчинонька).