Розкажіть про свою компанію, викороставши прислівники однієї з груп:1) весело, цікаво, по доброму, успішно, гарно, невимушено, приємно;2) сумно, важко, грубо, боляче, безжально, неспокійно.Помогите. Срочно нужно!!! Заранее спас...
Розкажіть про свою компанію, викороставши прислівники однієї з груп:
1) весело, цікаво, по доброму, успішно, гарно, невимушено, приємно;
2) сумно, важко, грубо, боляче, безжально, неспокійно.
Помогите. Срочно нужно!!! Заранее спасибо!!!
Ответ(ы) на вопрос:
у нашій компанії завжди весело та цікаво.ми поводимо себе не вимушено. нам приємно спілкуватися один з одним.