Розкладіть будь ласка слова на групи мають бути 4 групи Інфінітим....... Особеве ?

Розкладіть будь ласка слова на групи мають бути 4 групи Інфінітим....... Особеве ??ієслово..... Дієприкметник.... Дієприслівник Ось слова:відчувати, прикріплений, спілкуються,побілілий, переживаючи, зачарований, прожили, виконавши, заквітчаний, виграючи, виготовлений, підсумовуючий, міркувати, перемістившись, виплеканий, танучи. Допоможіть будь ласка, Буду дуже вдячна)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Інфінітив:відчувати,міркувати ос. дієслово:спілкуються,.прожили, дієприкм:прикріплений,зачарований,заквітчаний.виготовлений,підсумовуючий,виплеканий,побілілий, дієприсл.:переживаючи,виконавши,виграючи,перемістившись,танучи. не знаю,чи точно,але здається так.