Розкрийте дужки, поставте розділові знаки, з’ясуйте, якими частинами мови є слова

Розкрийте дужки, поставте розділові знаки, з’ясуйте, якими частинами мови є словаз дужками. Оба(біч) старої груші сховавшись за густе листя сором’язливо визирали (ні)ким (не)полохані голівки (чорто)полоху. (За)те мальви прикрашаючи стежину незайманою красою (ні)скільки (не)соромилися людського ока. Миколка (не)знав (ні) (з)відки він родом, (ні)скільки йому літ, (ні) (про) що думали його (не)розважні батьки пускаючи в світ свою дитину. Він (ні) скільки (не) турбувався про своє майбутнє й (ні) що (не) смутило його (світло) русяву голівку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Обабич (присливник)......груши, .....листя,...............никим (займенник) неполохани (диеприкметник)......чортополоху (именник). Зате (присливник)  мальви , прикрашаючи...........красою, ни (частка) скильки не (частка) соромилися............ока. не (частка) знав : низвидки (присливнык)