Розподіли слова і сполучення слів за групами. -Школярі, горобчик, крилаті друзі, однокласники ,пташечки, учн,і пернаті друзі, пташки, синички ,охоронці природи, імена дітей.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шко-ля-рі, го-роб-чик,кри-ла-ті дру-зі,одно-клас-ни-ки, пта-ше-чки,уч-ні,пер-на-ті дру-зі,пта-шки,си-ни-чки,охо-рон-ці при-ро-ди, іме-на ді-тей..