Розповідь ДАРУНОКИ СВИЙСЬКИХ ТВАРИН

Гость
 СВІЙСЬКІ ТВАРИНИ ДАРУЮТЬ НАМ БАГАТО ЧОГО. КУРКА ЯЙЧЕ АБО КУРЧА. КОРОВА МЯСО ЧИ ТЕЛЯ. СВИНЯ КОВБАСУ ЧИ ПОРОСЯ . КІШКА КОТЕНЯ. ГУСИ ЯЙЦЕ ЧИ ТУШОНКУ . ТА БАГАТО ІНШОГО