Розповідь, пригадай, які рослини живуть навесні?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На весні розцвітають підсніжники, проліски,тюльпани,нарциси.
Гость
Коли розтанули сніги і скресла крига , хочетяся піти до річки , помилуватися природою. Перші дерева , що прокинулися від зимового сну - верби . На гнучких блискучих гілочках розкрились лусочки бруньок і з*явились котики. Вони пухнасті і сірі, вкриті шовковими волосками , приємно лоскочуть обличчя. Коли сонце добре прогріє повітря , пухнасті котики перетворяться на сережки з дрібним жовтим пилком і ніжним ароматом.