Розповідь про прапор України

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Державний Прапор України - стяг із синьої (або блакитної) і жовтої (або золотої) смуг. За походженням це кольорове сполучення - від символіки Галицького Королівства, яка в свою чергу має скандинавське походження. Найбільш поширене його трактування - блакитне Українське небо над ланами золотого збіжжя.
Гость
прапор України складається з двох яскравих кольорів: блакитного та жовтого. Блакитний колір означає небо, це колір чистоти та миру. Жовтий же колір - це образ поля з колосками золотими.