Розповідь про знак зодіака діва.6-8 речень ПОМОГИТЕ ПЛИЗ СРОЧНО ПОБЛАГАДАРЮ И ОЦЕН?

Розповідь про знак зодіака діва.6-8 речень ПОМОГИТЕ ПЛИЗ СРОЧНО ПОБЛАГАДАРЮ И ОЦЕН??
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Діви дуже вірні і щирі, але здатні і прикидатися. У них нема ілюзій, їх не можна назвати мрійниками. Любов не може затуманити їх розум - вони завжди бачать недоліки партнера. Діви скупо виражають свої почуття, важко розстаються з грошима, не люблять бути комусь зобов'язаними.