Розповідь пурпурові вітрила за планом 1. Меннерс і Каперна 2. Ненависть до Лонгрена 3. Глузування до Ассоль 4. Світ без пісень і казок 5. Ставлення до мрії Ассоль 6. Добрі душі Каперни 7. Що викликає автор в образі Каперни 8. ...

Розповідь пурпурові вітрила за планом 1. Меннерс і Каперна 2. Ненависть до Лонгрена 3. Глузування до Ассоль 4. Світ без пісень і казок 5. Ставлення до мрії Ассоль 6. Добрі душі Каперни 7. Що викликає автор в образі Каперни 8. Сили протиставлені жорстокості Каперни
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сорри я не знаю Украинский