Розповісти про цікавий випадок, що трапився із твоїм песиком чи кошеням Будь ласка допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного ранку я прокинувся і побачив що моєї собаки немає вдома. Я почав хвилюватися, але думав що в обід вона вернется.Вечером її будинку теж не било.І раптом я згадав, що вчора моя собака вив коли побачила особин чоловічої пола.Хозяйкой того самця була моя подруга.Я побіг до неї ввечері і моя собака лежала поруч із собакою моєї подруги. Якщо чесно я за них радий!