Розрахуйте масу води, в якій слід розчинити 200 г сооі, щоб отримати 12,5 %
Розрахуйте масу води, в якій слід розчинити 200 г сооі, щоб отримати 12,5 %
Ответ(ы) на вопрос:
Дано: m (р.а)- 200г
омега - 12,5 %
Найти: m(р.в) -? , m(H2O) -?
Анализ и Решеник
омега = m( р.в)/m(р.а) *100%
m(р.в)= омега * m(р.а)/100%
m(H2O) = 12,5%*200г/100% = 25 г
m(H2O) = 200г -25 г =175
Не нашли ответ?
Похожие вопросы