Розставити розділові знаки. 1. Кажуть на світі країн є багато. Кажуть життя в них - справжнісіньке свято. Та як в чужинські краї помандруєш зараз же рідне своє поцінуєш. 2. Буває задзвенить в чужих містах кришталь моєї мови дор...

Розставити розділові знаки. 1. Кажуть на світі країн є багато. Кажуть життя в них - справжнісіньке свято. Та як в чужинські краї помандруєш зараз же рідне своє поцінуєш. 2. Буває задзвенить в чужих містах кришталь моєї мови дорогої. 3. Ну що б здавалося слова.... А серце б'єтьсяожива як їх почеє! 4. До словечка до слів'ятка притулися! Може так хоч мови рідної навчишся. 5. Пробачте вернуся не скоро.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Кажуть, на світі країн є багато. Кажуть, життя в них - справжнісіньке свято. Та як в чужинські краї помандруєш, зараз же рідне своє поцінуєш. 2. Буває,  задзвенить в чужих містах кришталь моєї мови дорогої. 3. Ну що б здавалося слова.... А серце б'ється, ожива як їх почеє! 4. До словечка, до слів'ятка притулися! Може, так хоч мови рідної навчишся. 5. Пробачте, вернуся не скоро.