Розставити розділові знаки :Ось вона стоїть українська хата в якій народ наш не шу

Розставити розділові знаки :Ось вона стоїть українська хата в якій народ наш не шукав захисту від безмірності історії бо мав душу нелчкливу й вільну хата з чкоївийшли Тарас Шевсенко і Павло Попович сини землі нашої що сягнули зір силою свого духу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось вона стоїть, українська хата, в якій народ наш не шукав захисту від безмірності історії, бо мав душу нелякливу й вільну, хата, з якої вийшли Тарас Шевченко і Павло Попович, сини землі нашої, що сягнули зір силою свого духу