Розставте паузи в поетичних рядках: а) Хай буде все необачне побачено. Хай буде все побачене побачено. Хай буде все прожито, як належить. На жаль, від нас нічого не залежить. б) Вкажіть чинтагму(логічну паузу) Хай розквітне вес...

Розставте паузи в поетичних рядках: а) Хай буде все необачне побачено. Хай буде все побачене побачено. Хай буде все прожито, як належить. На жаль, від нас нічого не залежить. б) Вкажіть чинтагму(логічну паузу) Хай розквітне веселково У невиданій красі Наша мова калинова Наше сонце у росі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хай розквітне веселково (пауза) У невиданій красі(пауза) Наша мова калинова(пауза) Наше сонце у росі