Розставте пропущені розділові знаки. Підкресліть пунктограми. 1.Місяць в травах росяних купався по степу світилась ковила. 2. Із-за тину привітно виглядає соняшник а за хатою хвилюється золотий пшеничний лан. 3. Пройшли перші т...

Розставте пропущені розділові знаки. Підкресліть пунктограми. 1.Місяць в травах росяних купався по степу світилась ковила. 2. Із-за тину привітно виглядає соняшник а за хатою хвилюється золотий пшеничний лан. 3. Пройшли перші травневі дощі і розгорнулося листя київських каштанів. 4. Учені виявили що в далекому минулому територію нашої країни покривав лід. 5. Немає спочинку ріка бо течія річки стрімка. Підкресліть члени речення в другому та третьому реченнях. спасибі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Місяць в травах росяних купався, по степу світилась ковила. 2. Із-за тину привітно виглядає соняшник, а за хатою хвилюється золотий пшеничний лан. 3. Пройшли перші травневі дощі, і розгорнулося листя київських каштанів. 4. Учені виявили, що в далекому минулому, територію нашої країни покривав лід. 5. Немає спочинку, ріка бо течія річки стрімка.