Розставте розділові знаки будь-ласка А по щокам котились сльози матерів Чиїх синів забрала ця війна Ця втрата серце розрива Ця біль в душі безмежна і гірка Від неї ліків не було й не буде Їм з нею жити вже завжди Тому що ...

Розставте розділові знаки будь-ласка А по щокам котились сльози матерів Чиїх синів забрала ця війна Ця втрата серце розрива Ця біль в душі безмежна і гірка Від неї ліків не було й не буде Їм з нею жити вже завжди Тому що мати не забуде Прощання з сином назавжди І ще не раз ... І ще не раз проллються Ці щирі сльози бідних матерів Бо знову й знов війна безжалісна і зла Серця Героїв зупиння .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А по щокам котились сльози матерів,  Чиїх синів забрала ця війна ... Ця втрата серце розрива ! Цей біль в душі безмежний і гіркий!  Від нього ліків не було й не буде.  Із болем жити їм завжди,  Тому що мати не забуде  Прощання з сином назавжди.  І ще не раз ... І ще не раз проллються  Ці щирі сльози бідних матерів,  Бо знову й знов війна безжалісна і зла  Серця Героїв зупиня. .