Розташуйте у хронологічні послідовності розвиток чартистського руху: а)"Велики?

Розташуйте у хронологічні послідовності розвиток чартистського руху: а)"Велики?? Північний союз" Ф. О Коннер б)Національна чартиська асоціація; в)Демократична асоціація Д. Гарні г) Лондонська асоціація робітників В. Ловетт
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б)Національна чартиська асоціація; а)"Великий Північний союз" Ф. О Коннер г) Лондонська асоціація робітників В. Ловетт в)Демократична асоціація Д. Гарні