Розташуйте події в хронологічній послідовності: а) початок повстання під проводом С. Разіна б) початок Лівонської війни в) початок Смутних часів г) обрання царем В. Шуйського

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- г) обрання царем В. Шуйського 2-початок Лівонської війни  3- початок Смутних часів 4-початок повстання під проводом С. Разіна