Розташуйте події, явища, процеси в логічній послідовності 1. Визначте послідовність розташування утворів зав'язі маточки від периферії до центру: А покриви насінного зачатку – інтегументи Б центральна багатоклітинна части...

Розташуйте події, явища, процеси в логічній послідовності 1. Визначте послідовність розташування утворів зав'язі маточки від периферії до центру: А покриви насінного зачатку – інтегументи Б центральна багатоклітинна частина – нуцелус В зародковий мішок Г стінка та гніздо зав"язі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В,А,Б,Г. Наче так....