Розтавьте замість зірочок знаки арифметичних операцій (додавання, віднімання, множення, ділення, дужки) так, щоб рівність була вірною:* 1 *2 *3* 4* 5 *6 *7* 8 *9 *=2016. При цьому порядок слідування цифр зберігається, а замість...

Розтавьте замість зірочок знаки арифметичних операцій (додавання, віднімання, множення, ділення, дужки) так, щоб рівність була вірною:* 1 *2 *3* 4* 5 *6 *7* 8 *9 *=2016. При цьому порядок слідування цифр зберігається, а замість однієї зірочки дозволяється поставити декілька знаків.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(1+2+3+4+5+6+7)*8*9=2016