Розвиднилось. … сонце вмило своє ще … від сну обличчя. Воно лагідно розпустило ... промені і сповістило про початок ... ранку. … роса заблищала на … листочках. … бджоли вже відлітали працювати. Прокидались … пташки, вітали … п...
Розвиднилось. … сонце вмило своє ще … від сну обличчя. Воно лагідно розпустило ... промені і сповістило про початок ... ранку. … роса заблищала на … листочках. … бджоли вже відлітали працювати. Прокидались … пташки, вітали … піснями … день.Метелики розправляли свої … крильця. Все в природі готувалося зустріти … день. Випишіть прикметники які підібрали і розберіть їх як частину мови(запитання число рід)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ран1шнє яке7одн.сер. тьмяне яке7 одн. сер.довг1 як17 мн.чол. весняного якого7 одн.чол.прозора яка7 одн.ж1н.зелених яких7 мн чол.працьовит1 як17мн.ж1н.грайлив1 як17 мн.ж1н.веселими якими7мн.ж1н.яскрав1 як17мн.сер.новий який7 одн.чол.