Розвязати нерівність (х-4)помножити на корінь квадратний х в квадрате -х-2 меньше /=0

Розвязати нерівність (х-4)помножити на корінь квадратний х в квадрате -х-2
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex](x-4)\sqrt{x^2-x-2}\leq0[/latex] Неравенство равносильно системе  [latex]\left \{ {{x-4\leq0} \atop {x^2-x-2\geq0}} \right.[/latex] [latex]\left \{ {{x\leq4} \atop {(x+1)(x-2)\geq0}} \right.[/latex]      +           -              + /////////                    //////////// --------|------------|--------->            -1              2 ////////////////////////////////  -------------------------|----->                                  4    Ответ: [latex](-\infty; -1] U [2; 4][/latex]