Розвяжи задачу . Склади і розвяжи обернену задачу , в якій потрібно знайти відстань між пристанями. Із двох пристаней , відстань між якими 441 км , одночасно назустріч один одному вирушили два пароплави і зустрілися через 7 год...

Розвяжи задачу . Склади і розвяжи обернену задачу , в якій потрібно знайти відстань між пристанями. Із двох пристаней , відстань між якими 441 км , одночасно назустріч один одному вирушили два пароплави і зустрілися через 7 годин . Знайди швидкість першого пароплава , якщо швидкість другого - 28 км/год
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 28*7=196 км - проехал 1-й за 7 часов 2) 441-196=245 км - проехал 2-й за 7 часов 3) 245:7=35 км/г -швiдкiсть першого