Роз'вяжи задачу. Склади і розв'яжи обернену задачу.На озері плавало 11 гусей і 2 лебедя.На скільки більше було гусей, ніж лебедів?Скласти короткий запис до задач.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
гусей - 11   лебедя -2 На ск >гусей? 11-2=9 на 9 больше Лебедей на 2 больше , чем гусей. Сколько гусей, если птиц всего 13.
Гость
На озері плавало 2 лебедя, а гусей на 9 більше. Скільки гусей плавало на озері? 2+9=11(гусей)