РОЗВЯЖИ ЗАДАЧУ ЗА ДОПОМОГОЮ ВИРАЗУ ТА ЗАПИШИ ЇЇ. ВІТІ НЕОБХІДНО РОЗСТАВИТИ 36 СТІЛЬЦІВ НАВКОЛО 9 СТОЛІВ ПОРІВНУ. СКІЛЬКИ СТІЛЬЦІВ БУДЕ СТОЯТИ НАВКОЛО КОЖНОГО СТОЛУ?

Гость
21час 27 минут=1287минут 2 часа 36 минут=156 минут 1287-156=1131минута 1131:60=18 часов 51минута ответ:18 часов 51 минуту солнце находилось над горизонтом