РОЗВЯЖИ ЗАДАЧУ ЗА ДОПОМОГОЮ ВИРАЗУ. ВІТІ НЕОБХІДНО РОЗСТАВИТИ 36 СТІЛЬЦІВ НАВКОЛО 9 СТОЛІВ ПОРІВНУ. СКІЛЬКИ СТІЛЬЦІВ БУДЕ СТОЯТИ НАВКОЛО КОЖНОГО СТОЛУ?

Гость
х стільців навколо кожного столу.тоді маємо рівняння: х помножено на 9=36 х=36/9=4 х=4 Відповідь:по 4 стіляця