Розвяжи задачу.Склади та розвяжи обернену задачу,щоб шуканим у ній було число 7 У парку відпочивають пенсіонери: 25 бабусь,і 17 дідусів. 7 пенсіон...

Розвяжи задачу.Склади та розвяжи обернену задачу,щоб шуканим у ній було число 7 У парку відпочивають пенсіонери: 25 бабусь,і 17 дідусів. 7 пенсіон...Розвяжи задачу.Склади та розвяжи обернену задачу,щоб шуканим у ній було число 7 У парку відпочивають пенсіонери: 25 бабусь,і 17 дідусів. 7 пенсіонерів читають газети а решта спілкуються.Скільки пенсіонерів проводять час у спілкуванні?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розв'язок: 1) 25+17=42 (всього пенсіонерів) 2) 42-7=35 (пенсіонерів спілкуються) Відповідь: 35 Обернена: У парку відпочивають пенсіонери: 25 бабусь,і 17 дідусів. 35 пенсіонерів спілкуються, а решта читають газети.Скільки пенсіонерів читають газети? Розв'язок: 1) 25+17=42 (всього пенсіонерів) 2) 42-35=7 (пенсіонерів читають газети) відповідь: 7