Розв'яжіть юридичну задачу: Єгору виповнилося 16 років і він запросив на святкування дня народження своїх друзів Олега та Галину. Олег і Галина купили Єгору у подарунок модні компакт-диски. Галина прийшла разом зі своїм приятел...
Розв'яжіть юридичну задачу:
Єгору виповнилося 16 років і він запросив на святкування дня народження своїх друзів Олега та Галину. Олег і Галина купили Єгору у подарунок модні компакт-диски. Галина прийшла разом зі своїм приятелем Антоном 17 років, який потай взяв з кімнати батьків Єгора золоту прикрасу.
Ответ(ы) на вопрос:
Антон вчинив крадiжку.Галина поступила некрасиво до Эгора прийшовши зi своим приятелем Антоном