Розв'яжіть задачу . Периметр прямокутника-30см.Його довжина удвічі більша,ніж ширина.Знайти площу прямокутника

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай ширина буде х см, тоді довжина - 2х см . Периметр прямокутника дорівнює 30 см, складаємо рівняння P=2(a+b) - формула периметру 30 = 2 (x + 2x) 15 = 3x x = 15 : 3 x = 5 Отже, ширина дорівнює 5 см, а довжина- 10 см Площа прямокутника: S = a*b = 5 * 10 = 50 см²